Телематика залізничної техніки

Телематика железнодорожной техники

Завдання, що вирішуються:

 • null

  Контроль витрати пального
  за режимами роботи онлайн

 • null

  Контроль обсягу палива
  в баках, заправок та зливів

 • null

  Запобігання розкраданням
  палива

 • null

  Контроль часу
  роботи двигунів за режимами

 • null

  Виявлення несправностей
  у роботі двигунів

Рішення Технотон для залізничного рухомого складу дозволяє проводити віддалений контроль витрати палива, часу роботи двигуна за режимами, контролювати обсяги заправок палива, зливів із бака, зливів із зворотної паливної магістралі.

Точний облік витраченого палива та тривалості роботи двигуна в різних режимах навантаження допомагає виключити розкрадання палива та знизити витрати на техобслуговування та ремонт машин, а також запобігти поломкам та неплановій зупинці техніки.

Система дистанционного мониторинга ж/д машин Технотоон

Устаткування системи моніторингу залізничних машин

У системі GPS-моніторингу залізничного транспорту використовуються:

Ефект від впровадження телематики залізничної техніки

 1. Контроль режимів роботи та дотримання графіків: швидкість руху, місця та тривалість стоянок, поточне місцезнаходження GPS/ГЛОНАСС, виключення невимушеного простою техніки.
 2. Економія палива та зниження витрат на ПММ до 30%: контроль фактичної витрати палива локомотивів, моніторинг обсягів заправки паливних баків, виявлення розкрадань палива з бака та магістралей.
 3. Зниження витрат на ТО за рахунок своєчасного техобслуговування та збільшення терміну служби машин: віддалене виявлення несправностей, запобігання поломкам, планування ТО за фактичним станом машин.