Датчики рівня палива

Датчики рівня палива DUT-E використовуються для точного вимірювання рівня та обсягу палива в баку, визначення обсягів заправок та зливів палива з бака, стеження за температурою палива.

Датчик рівня палива застосовується в системах телематики вантажівок, автобусів, шлунків та водного транспорту. Також DUT-E можна використовувати для контролю палива в стаціонарних ємностях – невеликих сховищах, баках ДДУ, котлів, пальників.

 Контролює заправки та зливи палива з бака.
Запобігання розкраданню палива з бака
Контроль витрати палива по баку
Контроль розташування

Порівняння датчиків рівня палива

Огляд датчиків рівня палива

Класичний ємнісний датчик рівня DUT-E для реєстрації обсягів заправок бака дизпаливом та виявлення зливів палива. Передача даних на термінал моніторингу транспорту (GPS-трекер) та/або панель приладів ТЗ.

Диференціальний датчик рівня палива DUT-E 2Bio (датчик із третім електродом) з функцією автоматичного коригування показань при кожній заправці бака (в т.ч. при неповній). Точно вимірює обсяг палива під час заправки на різних АЗС або при використанні біодизеля.

Датчик рівня палива з вбудованим GPS-приймачем та GSM-модулем — DUT-E GSM. Визначає зміни обсягу палива в баку, виявляє та сповіщає користувача про Події – злив, заправка, початок/кінець руху тощо. Передає Звіти на сервер моніторингу, по e-mail та SMS. Використовується без зовнішнього GPS-трекера.

Бездротовий BLE-датчик рівня палива DUT-E S7. Передає дані про рівень палива через Bluetooth 4.2. на термінал моніторингу транспорту та смартфон водія/механіка. Захищений від переналаштування, має вбудовану батарею, працює без зовнішнього живлення, може застосовуватися у вибухонебезпечних середовищах.

DUT-E використовується:

  1. як штатний датчик рівня палива, передача даних за CAN або аналоговим сигналом
  2. як елемент системи GPS-моніторингу транспорту (транспортна телематика)
  3. як частина системи віддаленого моніторингу дизельного-генератора або іншого стаціонарного бака, з можливістю передачі даних по Modbus RTU
  4. в ролі самостійного пристрою для контролю палива в баку та моніторинг розташування техніки.

Встановлення датчика рівня DUT-E

Датчик рівня палива DUT-E може встановлюватися як замість штатного датчика рівня палива, так і в спеціальний отвір у баку.

Для зменшення динамічного навантаження, спричиненого коливанням палива під час руху, на нижній частині розміщено донний упор. Для захисту електродів датчика DUT-E від води та бруду на дні бака застосовується фільтр-сітка. При монтажі важливо враховувати конструкцію бака та висвердлювати отвір максимально близько до його геометричного центру.

Установка датчика уровня топлива в баке

Пример монтажа датчика уровня топлива

Більше фото установок датчиків рівня палива — у галереї зображень Технотон.

Контроль рівня палива у стаціонарному баку

Датчики точно вимірюють обсяг палива в стаціонарних ємностях незалежно від довжини вимірювальної частини та перепадів температур.

Контроль топлива в баке по BLE-датчику уровня

Контроль рівня палива у баку транспортного засобу

У транспортній телематиці датчики встановлюються в баки вантажних автомобілів, автобусів, автотракторної та дорожньо-будівельної техніки.

Контроль топлива в баке транспортного средства

Купити датчик рівня палива в Україні

Купити датчики рівня палива DUT-E в Україні можна в нашому онлайн-магазині за посиланням нижче або звернувшись до нашого відділу продажу.