Цифро-аналогові конвертери

Цифро-аналогові конвертери MasterCAN DAC використовуються для перетворення аналогових сигналів штатного та додаткового обладнання техніки (датчики, реле, кінцевики тощо) у цифрові повідомлення стандарту CAN j1939/S6. MasterCAN DAC дозволяє передавати дані до системи GPS-моніторингу від кількох десятків аналогових датчиків.

Також, використовуючи MasterCAN DAC, можна конвертувати цифрові повідомлення J1939, наприклад, штатної шини CAN або додаткових датчиків системи телематики, в аналогові сигнали. Наприклад, дані від датчика рівня можна вивести на аналогову панель приладів (покажчик рівня, лампа аварійного залишку).

Ще одне застосування цифро-аналогового перетворення – автоматизація стаціонарних об’єктів. За сигналом датчика рівня палива DUT-E CAN у видатковому баку ДГУ про низький рівень палива, MasterCAN DAC відправляє керуючий сигнал на реле паливного насоса та відбувається заправка бака ДДУ з ємності-сховища палива.

Цифро-аналоговые конвертеры

Налаштування цифро-аналогового конвертера

Настройка цифро-аналогового конвертера

Цифро-аналогове перетворення на телематиці

CAN-конвертери MasterCAN DAC застосовуються у складі Телематичних систем, у яких поряд із аналоговим Бортовим обладнанням використовується обладнання із цифровим інтерфейсом CAN j1939/S6.

NasterCAN DAC15 у комплексі з безконтактним зчитувачем CANCrocodile є готовим рішенням для перетворення даних CAN-шини автомобіля в телематичну систему через термінал з аналоговим входом.

NasterCAN DAC15 спільно з датчиком рівня палива DUT-E CAN може виводити на аналогову панель приладів обсяг палива в баку транспортного засобу для візуального контролю водієм.

NasterCAN DAC15 використовується для конвертації аналогового сигналу датчиків навантаження на осі GNOM в телематичний інтерфейс CAN j1939/S6

MasterCAN DAC2113 інтегрує за технологією S6 в телематичну систему робочі параметри машини, отримані у вигляді сигналів зі штатних і додаткових аналогових датчиків. Спільне використання MasterCAN DAC2113 з витратомірами палива DFM CAN (до 8 шт.) та датчиками рівня палива DUT-E CAN (до 8 шт.) є зручним рішенням для комплексного контролю палива та експлуатаційних параметрів складних мобільних та стаціонарних об’єктів.

Цифро-аналоговое преобразование в мониторинге транспорта

MasterCAN DAC2113 конвертує аналогові сигнали датчиків у цифрові дані (SPN) шини CAN і передає їх Телематичний інтерфейс

Подключение датчика уровня к приборной панели

MasterCAN DAC15 конвертує дані телематичного інтерфейсу CAN j1939/S6 в аналогові сигнали для відображення на панелі приладів транспортного засобу

Технічні характеристики

Цифровий інтерфейс

Робоча температура навколишнього повітря 0С

Напруга живлення, В

Струм споживання при номінальній напрузі живлення 12/24 В, мА

Ступінь захисту корпусу

CAN/S6

от -40 до +85

от 9 до 45

100/50

IP40

Купити цифро-аналоговий конвертер в Україні

Купити цифро-аналоговий конвертер MasterCAN DAC в Україні можна в нашому онлайн-магазині за посиланням нижче або звернувшись до нашого відділу продажу.