Компанія УКРПРОФТРАНС

Згідно зі статистикою, у низці галузей обсяги списань ПММ становлять до 60% від виділених. Бажаєте раціонально використовувати автотранспорт компанії та оптимізувати витрати на утримання автопарку? Ми готові поділитися практичними рішеннями завдань, що постають перед вами.

Сьогодні компанія УКРПРОФТРАНС – це визнаний експерт у галузі супутникового моніторингу з багаторічним досвідом роботи. Наша компанія виробляє, встановлює «під ключ» та здійснює обслуговування GPS систем супутникового моніторингу автотранспорту та контролю витрат палива.

Наша пропозиція – це доступні інновації, які полегшать ваше життя та зроблять бізнес більш прибутковим. Як показує практика, впровадження системи моніторингу автотранспорту та витрати палива навіть на малих підприємствах окупається у найкоротші терміни.

Прийміть рішення раціонально використовувати ресурси компанії, і зростання прибутку не забариться! Вибираючи УКРПРОФТРАНС, ви отримуєте не тільки повний контроль над своїм транспортом, а й зручні інструменти, навчання персоналу, висококласний сервіс та підтримку. Кожного клієнта ми розглядаємо як повноцінного партнера, і саме тому ми не просто продаємо обладнання, а вкладаємо багато сил та часу у вирішення комплексних завдань, що виникають при керуванні транспортом на підприємстві.

Сертификат об обучении установке оборудования в Технотон

Сертификат об обучении установке, настройке и обслуживанию оборудования Технотон

Сертификат обучение установке, обслуживанию и настройке оборудования Технотон